Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ ДО 25-РІЧЧЯ ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

20 травня 2015 року в актовому залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбулася Урочиста академія, присвячена 25-річчю географічного факультету. Вже чверть століття наш університет готує дипломованих фахівців у галузі географії, екології та туризму. З нагоди свята зібрались викладачі, студенти і випускники факультету. Неофіційним дрес-кодом заходу були синьо-жовті тони, які підкреслювали значущість заходу. Зранку 20 травня для мешканців гуртожитку № 3 була проведена «географічна зарядка», яка налаштувала всіх на бадьорий лад. О 9:30 навпроти головного корпусу ТНПУ був флешмоб від дівчат факультету з різних груп і курсів, в ході якого було розгорнуто банер з привітанням.

день факультету географічний ТНПУ
 

 Після цього всіх було запрошено в актовий зал, де відбулась основна частина святкування.

день факультету географічний ТНПУ

В програмі Академії були виступи декана та завідувачів кафедр, які за допомогою студентів презентували спеціальності, котрі сьогодні діють на факультеті. Окрім слів вітального характеру вони узагальнено доповіли про риси формування спеціальностей факультету, ознайомили присутніх з останніми здобутками та перспективними задумами, що реалізуються завдяки ініціативам деканату та випускових кафедр. Сучасні географи, екологи і туристи продемонстрували у презентаціях робочі будні й пізнавальні виїзні практики, які перетворюють життя студентів на цікавий пригодницький фільм.

До слова були запрошені викладачі, котрі стояли біля витоків заснування факультету – так, виступили проф. Й.М. Свинко та проф. Д.І. Ковалишин, які згадали історію розвитку географо-природоохоронних досліджень на Тернопіллі до заснування географічного факультету. До речі, у своєму слові про тих, хто працював на факультеті і з різних причин покинув його згадав і декан факультету А.В. Кузишин.

день геофаку  в ТНПУ

Презентації спеціальностей факультету були прикрашені виступами студентів факультету, котрі продемонстрували свою майстерність в вокалі, танцювальних номерах і зрозуміло – в гумористичних, що є однією з візитівок факультету. Свій комедійний виступ продемонструвала команда КВК «Третім будеш?», який приніс немало радості глядачам. Особливо сподобався підбір рингтонів на різних викладачів факультету.

 Презентації спеціальностей факультету були прикрашені виступами студентів факультету

Присутні в залі були задоволені пісенними виступами, танцювальними номерами, а також географічним варіантом модного сьогодні серіалу «Останній москаль» у виконанні студентів та викладача кафедри географії України і туризму Рудакевича Івана Романовича.

виступ

Студентство та викладацький склад факультету підійшли до ювілею з багатьма здобутками. Декан та завідувачі кафедр привітали та вручили грамоти та подяки за підписом ректора університету студентам різних груп та спеціальностей за активну участь у житті факультету, формування його позитивного іміджу, успіхи в навчанні, участь в обласних конкурсах та проектах, перемогах на всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт.

вручення грамот

Обов’язковим елементом свята була передача естафети випускників від студентів випускного року навчання до студентів четвертого курсу, з відповідним складанням присяги та отриманням прапора факультету.

В ході підготовки свята було проведено конкурс емблем спеціальностей, за які голосували на факультеті та в соціальних мережах – вони мають стати відзнаками фахового спрямування студентів відповідної спеціальності.

Загалом святкування пройшло у дружній атмосфері з великою кількістю жартів і спогадів про становлення та сучасний стан факультету.

виступи студентів

виступи студентівПісля свята вдалось поспілкуватись з ведучою дійства, студенткою 3 курсу географічного Маргаритою Депутат (вона разом з старшим лаборантом кафедри географії і туризму Задворним Сергієм Ігоровичем стали прекрасною парою ведучих свята та зуміли провести його у відмінному темпі та відмінними та доречними ремарками):

- Що для вас означає 25 років Географічному факультету?

- 25 років це вагомий відрізок історії, яка стала основою для формування життя на факультеті. Ми пишаємося, що наш молодий факультет так багато посіяв мудрості і продовжує давати світу талановитих та розумних фахівців.

Після цього на це запитання відповіла і викладачка кафедри геоекології і методики викладання екологічних дисциплін Гінзула Мар'яна Ярославівна.

- 25 років – прекрасна дата! Саме той час, коли вже знаєш чого хочеш, але ще не володієш ресурсами для реалізації своїх мрій. Звичайно, всі ми очікували, якось феєричного дійства, гучного святкування, бо саме так ми особисто святкували б свій ювілей! Але факультет це – біокосне утворення, це не лише стіни, це всі ми – студенти, викладачі, працівники факультету, наші аудиторії і наш деканат! Адже студенти в стінах факультету проживають життєвий відрізок від 16 до 21 років. А в цей час найбільше хочеться веселощів, емоцій та вражень. Викладачі ж проводять у цих стінах десятки років, тому асоціації у всіх різні, головне, те що факультет для всіх випускників, це період буйства молодості і запалу. Тому наш факультет і в 100 років буде молоденьким, гуляти раденьким!

Автори публікації: Кордиш Тарас (Е-33), Баталова Марія (Е-23)

Новини