Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Відкриття аудиторії імені Миколи Петровича Чайковського


1 жовтня на географічному факультеті відбулась приємна подія. Лабораторії (ауд. 158) кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін географічного факультету нашого університету присвоєно ім’я видатного природодослідника Тернопільської області Миколи Петровича Чайковського. Ініціатором створення іменної аудиторії виступив завідувач кафедри геоекології та добрий знайомий Миколи Петровича – проф. Царик Любомир Петрович. Урочисте відкриття прийшло на географічному факультеті за участі студентів, декана та викладачів факультету, колег та родини Миколи Петровича. На відкритті були присутні колеги та співробітники: проф. Царик Л.П., проф. Свинко Й.М., начальник управління навколишнього середовища області Сінгалевич О.В., голова піклувальної ради центру еколого-натуралістичної творчості молоді Філь О.Г., директор НПП «Дністровський каньйон» Шкільнюк М.Ф., науковий працівник заповідника «Медобори» Капелюх Я.І., доньки, внуки та правнук Чайковського М.П.

Відкриття аудиторії імені Миколи Петровича Чайковського

Декан факультету Кузишин А.В. відкрив урочисте засідання словами про важливість пам’яті для студентів-екологів яскравої особистості Миколи Петровича, який був справжнім екологом за душевним і професійним покликом.

Відкриття аудиторії імені Миколи Петровича Чайковського

До дня відкриття, викладачем кафедри геоекології Гінзулою М.Я. було організовано перфоменс, який презентував факти з біографії Чайковського М.П. покладані на музику Антоніо Вівальді «Пори року». У перфоменс були залучені студенти ІІ-ІV курсів спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища»: Баталова М., Бойко Н., Підкуймуха О., Кузик І., Серкіз М, Власюк Т, Годована М, Базан З. та Брохівська М., які під проникливу музику розповіли аудиторії окремі факти з насиченого життя Миколи Петровича.

Відкриття аудиторії імені Чайковського

Проф. Свинко Й.М. у своєму виступів розповів про «геологічний подвиг» пана Чайковського, веселі пригоди за час їхньої тісної співпраці над оцінкою природного багатства Дністровського каньйону. Сінгалевич О.В., який був учнем і колегою Миколи Петровича, у своїй доповіді розповів окремі факти з його біографії. Старша донька Миколи Петровича Сліпченко С.М. збентежено описала особистість свого батька, як непересічної особистості. Проф. Царик Л.П. висвітлив наукові здобутки Миколи Петровича, його внесок у створення 400 природо-заповідних об’єктів Тернопільської області, його активну громадську і організаторську роботу. Завершальна частина відкриття була ознаменована урочистим перерізанням стрічки у іменній аудиторії наймолодшим представником родини Чайковських - правнуком Володимиром. У аудиторії окрім іменної таблички знаходиться барельєф Миколи Петровича та експозиція його наукових робіт.

Відкриття аудиторії імені М. П. Чайковського

 

Автор публікації: Гінзула М.Я.

Новини