Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Екологи супер, екологи клас...


Хороші традиції нашого факультету кожного року тільки примножуються. Вже кілька років підряд, окрім посвяти в географи, ми проводимо посвяту в екологи для студентів спеціальності «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування». В більшості випадків такий захід відбувається на мальовничих ландшафтах с. Дубівці Тернопільського району, там майбутні екологи можуть побачити карстові лійки, меандри річки і результат людської діяльності – сміттєзвалище.

Посвята в екологи географічний факультет ТНПУ

Програму дійства складає посадка дерев, прибирання долини річки Гніздична і звичайно конкурси та ритуал посвяти. В цьому році посвята була особливою, адже окрім першого курсу посвячували також і п’ятий.

геофак на посвяті

Студенти-екологи повернулися додому із великою кількістю позитивних вражень та емоцій, завдячуючи організаторам свята – куратору групи, викладачам та лаборантам кафедри.

посвята екологів  ТНПУ

І справді наші студенти можуть гордитися своєю громадською активністю, організаторськими здібностями, креативністю, адже така посвята є тільки на нашій спеціальності.

 

Автор публікації: Дмитришин О., Серкіз А., група Е-13

Новини