Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


Круглий стіл «Туризм у Тернопільській області: реалії та перспективи»


25 вересня 2014 р. в університеті відбувся круглий стіл «Туризм у Тернопільській області: реалії та перспективи».

Круглий стіл Туризм у Тернопільській області: реалії та перспективи

Декан географічного факультету А.В.Кузишин привітав учасників з Днем туризму, що наближається і розповів про заходи, які проводяться в університеті (Тиждень туризму).

Кузишин А.В.

Н.І.Яворський розповів про багаті туристичні ресурси Тернопільської області, про проблеми у розвитку туризму, передусім туристичної інфраструктури, визначив пріоритетні види туризму, які можуть розвиватися на основі освоєння місцевих ресурсів – пізнавальний, сакральний, спортивний та фестивальний. Підкреслив роль студентів у оцінюванні туристичних об’єктів, розробці нових туристських маршрутів, облаштуванні окремих об’єктів.

Н.І.Яворський

В.М.Баб’юк поділився досвідом проведення екскурсій, походів, організації сплавів по Дністру. Надав практичні поради студентам у проведенні туристичної діяльності, запросив студентів до співпраці.

учасники круглого столу

 Зліва направо: Заставецька Ольга Володимирівна – д.г.н., професор, завідувач кафедри географії України і туризму; Яворський Назар Іванович - заступник директора департаменту – начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації; Стоянова Оксана Віталіївна – завідувач методичним відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій; Баб’юк Василь Мартинович – директор Західноукраїнської туристичної компанії «Тіс-тур».

О.В.Стоянова розповіла про особливості краєзнавчо-туристичної діяльності, поділилася думками щодо стану і проблем організації дитячого туризму в області. Показала роль туризму у формуванні особистості, у патріотичному вихованні дітей. Запросила студентів до праці в краєзнавчих гуртках, у журі конкурсів тощо.

Флінта Н.І. і Поплавська І.В.

О.В.Заставецька відзначила належну теоретичну підготовку студентів спеціальності «Туризм» в університеті, яка забезпечується високопрофесійними викладачами (всі кандидати або доктори наук). Існують ще деякі проблеми з місцями проведення практик, особливо з повноцінною практикою студентів у турфірмах. Наголосила на можливостях залучення студентів до розробки нових туристичних маршрутів, маркування туристичних об’єктів та ін.

студенти спеціальності туризм в ТНПУ

Студенти 5 курсу поділилися враженнями про навчання, а особливо про практики: І курс – вивчення туристичних об’єктів на території своєї області, 2 курс – поїздки закордон, 3 курс – експедиції в Карпати, 4 курс – праця у турфірмах, 5 курс – праця в управлінні туризму ОДА, залучення до опису туристичних об’єктів, складання туристських маршрутів.  

Автор публікації: Заставецька О.В.

Фото Царика П.Л.

Новини