Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


В університеті відбувся науковий семінар з міжнародною участю «Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції: виклики сьогодення»  

12 лютого 2020 року в університеті з ініціативи географічного факультету та Центру євроінтеграційних студій та комунікацій було проведено науковий семінар з міжнародною участю «Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції: виклики сьогодення», приурочений 10-ти річчю програми «Східне партнерство: Україна – ЄС».

В заході взяли участь викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Галицького коледжу ім. В. Чорновола, а також запрошені професори Економічного університету в м. Катовіце та Ченстоховської політехніки (Республіка Польща).

Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції: виклики сьогодення

Ректор Б.Б. Буяк розпочав дискусію наукового семінару

Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції: виклики сьогодення

Робочі моменти семінару

Підсумкове фото учасників семінару

Підсумкове фото учасників семінару

Впродовж роботи семінару вдалося закцентувати увагу на питаннях глобалізації та глокалізації в соціокультурному контексті. Жвава дискусія була пов’язана з питаннями інтеграції європейського простору в різних сферах з позиції можливості збереження локальної ідентичності на прикладі України та Польщі, а також необхідності культурної дипломатії як інструменту формування позитивного іміджу держави.

Зауважимо, що подібні зустрічі вже мають системний характер як в стінах нашої альма-матері, так і в партнерських польських закладах вищої освіти Катовіц та Ченстохова.

 
Автор публікації: Поплавська І.В.,
доцент кафедри географії України і туризмуНовини