Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна  події


До 30-ліття географічного факультету ТНПУ!

1 червня 2020 року виповнюється 30 років з дня введення в дію наказу ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (тоді ще – Тернопільського педагогічного інституту) проф. Кравця В.П. про започаткування діяльності в університеті географічного факультету.

Розкинувшись між потужними центрами географічної науки – Львовом, Києвом, Чернівцями, Луцьком, Тернопіллю було визначено стати одним з центрів просторово-географічних студій – адже недаремно саме ця територія стала малою батьківщиною фундатора національної географії Степана Рудницького.

Формування окремого підрозділу стало вимогою часу та обґрунтовано запитами регіону. Навчальні установи, державні та комерційні структури Західної України сьогодні є місцем праці значної частини випускників факультету. За свою нетривалу історію факультет зумів зайняти вагому нішу на загальнодержавному рівні, утвердившись як центр історико-географічних, краєзнавчо-туристичних та еколого-географічних досліджень.

Географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету має масштабні плани на майбутнє, багато задумів реалізується вже сьогодні, налагоджується співпраця з провідними науково-дослідними та навчальними закладами України та Європи.

Кожного року наш факультет відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання в сфері геопросторових досліджень, туризмології та екології. З свою ще коротку історію факультет став другим домом для майже трьох тисяч його випускників. Кожного року викладачідають нашим студентам найголовніше – путівку у життя… Студенти ж не дають викладачам старіти та сумувати.

Хай факультет процвітає здобутками свого колективу на довгі і щасливі роки!

У день нашого ювілею зичимо всім міцного здоров’я, нових творчих досягнень та здійснення планів і надій.

Гео ТНПУНовини