Факультет


Структура


Наукова робота


Навчальна робота


Виховна робота

Практики та експедиції


Студентам
Абітурієнтам
Випускники

Форум

Файли


Події

Фото тижня

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка>>

Географічний факультет

 


головна

АБІТУРЄНТУ

Колектив географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка

щиро запрошує Вас на навчання за такими освітніми напрямами:

 

“Географія”
 

Перелік сертифікатів УЦОЯО:

• українська мова та література,

• географія,

• історія України або іноземна мова або математика.

Кваліфікація – «географ, вчитель географії, основ економіки, екології / природознавства, організатор краєзнавчо-туристичної роботи».

Ліцензійний обсяг денної форми навчання – 90 осіб. Державне замовлення – 25 місць (орієнтовно). Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 14200 грн. за рік навчання (орієнтовно).

Ліцензійний обсяг заочної форми навчання – 70 осіб. Державне замовлення – 5 місць (орієнтовно). Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 6000 грн. за рік навчання (орієнтовно).


як поступити на географічний факультет, документи“Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”


Перелік сертифікатів УЦОЯО:

• українська мова та література,

• історіяУкраїни або іноземна мова або математика,

• географія.

Кваліфікація – «еколог, спеціаліст з охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування, вчитель екології середніх навчальних закладів».

Ліцензійний обсяг денної форми навчання – 25 осіб. Державне замовлення – 15 місць (орієнтовно). Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 14200 грн. за рік навчання (орієнтовно).

Ліцензійний обсяг заочної форми навчання – 25 осіб. Державне замовлення – 5 місця (орієнтовно). Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 6000 грн. за рік навчання (орієнтовно).

умови вступу, абітурієнт 2011“Туризм”


Перелік сертифікатів УЦОЯО:

• українська мова та література,

• географія,

• історія України або іноземна мова або математика

Кваліфікація – «туризмознавець, екскурсознавець, спеціаліст з міжнародного туризму, організатор туристсько-краєзнавчої роботи».

Ліцензійний обсяг денної форми навчання – 50 осіб. Державне замовлення –10 місць (орієнтовно). Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 17 120 грн. за рік навчання (орієнтовно).

Ліцензійний обсяг заочної форми навчання – 50 осіб. Вартість навчання за кошти фізичних осіб – 6 280 грн. за рік навчання (орієнтовно).

вступ, навчання географічний факультет

Випускники магістратури усіх напрямів підготовки мають право працевлаштування викладачами у вищих навчальних закладах освіти.

Додаткову інформацію про факультет можна отримати:
• в деканаті (вул. М.Кривоноса, 2, головний корпус, 5 поверх, каб. 130а.
• за телефоном деканату (8–0352) 43-61-54
• на сайті географічного факультету - http://geo-tnpu.org.ua


ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ:

До заяви вступник додає:

- копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додаток до нього;

- копію сертифіката(сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти 2016 року (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

- копію документа, що засвідчує особу та громадянство;

- для абітурієнтів, які вступають на галузь знань 0102 «Фізичне виховання», «спорт» і «здоров’я людини», медична довідка за формою 086-о завіряється в спортивному диспансері;

- 4 кольорових фотокарток розмiром 3х4 см;

- копію довідки державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера;

- дві папки (1 на зав’язку, друга – скорозшивач);

- чотири конверти (з марками (для пересилки Україною), 2 шт. заадресовані на адресу абітурієнта)

Усі ксерокопії завіряються за оригіналом ТНПУ або в установленому порядку.

- паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон або інший документ, який засвідчує особу і громадянство (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), та військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) і документи, що підтверджують його право на вступ, вступник пред’являє особисто.Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у терміни, визначені для прийому документів.


Додаткову інформацію про умови прийому можна отримати в приймальній комісії університету, яка працює з 9.00 до 17.00 год. Вихідні дні: субота, неділя. Тел. (8–0352) 53-39-58, а також завантаживши сайт університету:  http://www.tnpu.edu.uaАдреса університету: 46027, вул. М.Кривоноса, 2, м. Тернопіль, Україна Їхати тролейбусами № 1, 5 та маршрутними таксі № 1, 2, 3, 12, 15, 16, 19, 28, 31, 32, 33 до зупинки “Вулиця Максима Кривоноса”.

Щиро запрошуємо випускників загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, педагогічних училищ, коледжів, інших навчальних закладів до вступу

А ти вже вступив на географічний факультет?

Новини